Atakale ye Hoş Geldiniz . Toptan Fiyatlar İçin Arayınız 312 4252200
  Cart Contents    Checkout    My Account    

 Top » Catalog » NAVBAR_TITLE

Atakale Faaliyet Alanları

Smiley face Atakale, Mobil Güneş Enerji Sistemleri üretiminde tek ve lider firmadır. Kendi tasarladığı, TIP10 belgeli, romork ve araç üzeri sistemleri üretmektedir. Özellikle Elektrik Enerjisinin ulaştırılmasının zor olduğu bölgelerde , kolayca montaj ve taşıma özelliklerine sahiptir. 24 Kw batarya kapasiteli, 2 Kw güneş paneli, ve 3KVA ofgrid inverter üzerinde bulunan sistemlerimiz , bir meskenin tüm ihtiyaçlarını 3 gün boyunca hiç güneş almadan sağlayabilecek seviyededir. Römork hidrolik sistmele , otomatik olarak açılan ,teleskobik çzelliklerde imal edilmektedir. İmalatın tamamı firmamız tarafından yerli ürünlerle yapılmaktadır. Patenti firmamıza aittir. Atakale Kablosuz Kamera ve Görüntüleme sistemleri için, kompakt güneş enerjisi besleme sistmeleri üretmekteidr.

Smiley face Web tabanlı, çok kullanıcılı ve uzak noktaların tek bir veri merkezinde birleştirildiği ,Tur Kontrol Sistemleri (Devriye Tur Sistemleri) tamamıyle firmamız tarafından geliştirilmiştir. Dünyada , bu kapasitede geliştirilmiş en ciddi donanım-yazılım ürünüdür. Posta kutuları, RF ID Merkezi Güvenlik Denetim Birimleri, Ürün ve Personel Yönetim Projeleri için , geliştirilmiştir. 2007 yılında ilk Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde en hassas ve yüksek güvenlik isteyen birimleri için geliştirilmiştir. Ağ üzerinden biribrinden farklı il ve ülkelerdeki merkezlerin, bir ve birden fazla notada , Tur Kontrol Denetimini gerçekleştiren sistemimiz, Kamu Projelerinde başarısıyla bizler için övünç kaynağıdır.

Smiley face Türkiyede ilk geniş alan kablosuz Kamera ve Data projelerini uygulayan firmamız, Bilkent, Ordu, Çorum gibi illerde MOBESE kurulumları yapmıştır. 3.5 ,5.8 ,10 Ghz Long Range Kablosuz Video , Data Aktarım ürünlerisatış ve proje çalışmalarını yapmaktadır. Sayısal Radyonlink, Kablosuz yerel bağlantı sistemleri, transmison ve fiber optik alanlarında sektörde uzmanlığını kanıtlamış, deneyimli kadrosu ile müşterileri için anahtar teslim projeleri sunmaktadır.

Smiley face Atakale ihracatçı , ithalatçı vasfı ile Kamu kurumlarının, Özel Firmaların, Müteahhitlerin, ve özel projelerin öncelikle referans aldığı firmamız, Yangın Algılama, Otomatik Söndürme, Gaz Algılama, Acil Yönlendirme ,Ex-Proof Ürün Tedariki konularında keşif, eğitim, satış, satış sonrası servis, periyodik bakım, mühendislik ve supervizyon hizmetlerinin tamamını vermekte, geniş ürün yelpazesiyle de müteahhitler, mimarlar, mühendisler, proje büroları, bayiler ve satış mağzaları tarafından tercih edilmektedir. Sektörde Türkiye nin en önde gelen ve belki de tüm bu uzmanlık gerektiren konuları bünyesinde bir arada bulundurma başarsını göstererek tek firmadır.

Smiley face IP,Thermal, Analog, Ex-proof, Infrared Kamera Sistemleri; ürün satışı, proje uygulamaları ve dünya lideri markaların tihalatını yapmaktayız. Video analiz, CCTV Storage, Wireless Video Transmitter, NVR, DVR, CMS yazılımları, IR illuminator ürünlerini müşterilerimize tedarik ve kurulumunu yapmaktayız. Akıllı video Scaning ve auto tracking fonksiyonlarıyla personele dayalı görüntüleme sistemlerinden, yazılım tabanlı kontrol sistemlerine geçişte mühendislik hizmeti sunmaktadır. Atakale Mobil DVR ve Araç uygulamalarını müşterilerine sunmaktadır.

Smiley face Kurumsal projeler için sunduğumuz Hırsız Güvenlik Alarm sistemleri çözümlerimiz ile, Ülkemizde bir çok önde gelen kuruluşlara hizmet vermekteyiz. Müşteri pörtföyümüz arasında Bankalar,ATM ler, Müzeler, Okullar, Üniversiteler Türkiye’nin önde gelen perakende mağaza zincirleri bulunmaktadır. Her bir müşteri talebini bir proje olarak değerlendirir, oan göre teklif sunarız.Müşterilerimize ,konusunda uzman satış ve teknik personleimiz üzretsiz keşif çalışmasıyla 1997 yılından beri tecrübesiyle hizmetinizdedir. İhale , ve Temelden projelendirme ,Supervisorluk, mühendsilik hzimetleri konusunda başarımızın anahtarı, titizlik ve Kurulum öncesi planlamadır. Türkiyenin bir çok ilinde teknik servis hizmetimiz mevcuttur.

Smiley face Seslendirme ,Video konferans sistemleri, Kablosuz Konferans Sistemleri Seminer ve iş toplantı sistemleri,Simultane çeviri sistemleri,Elektronik oylama sistemleri alanlarında, müşterilerimize sunduğumuz teknolojiler ekonomik ve ölçeklenebilir (scalable) haberleşme kapasitesine sahiptir. Atakale Küçük seslendirme sistemleri, düşük geniş bantta , gerçek HD video ve ses kalitesinde doğal, gerçekçi etkileşimler sunar aynı zamanda canlı,kristal berraklıkta ses,veri paylaşır ve yeni tam HD destekli, çift HD ekranlı, tam HD kameralı ve telefon ya da mikrofon seçenekli dijital dijital sistemler sunar. Siz değerli müşterilerimizi, sıradan çözümlere alternatif , profesyonel ve yükek teknoloji konseptlerini uygulayan Atakale ye davet ediyoruz.

Smiley face Kartlı geçiş sistemleri ,Personel Devam Kontrol Sistemleri, Ödemeli Geçiş Sistemleri, Giriş Kontrol, Muhasebe ve puantaj ,Yemekhane Otomasyonu, Turnike Sistemleri, Devriye tur Sistemleri , Kantin Otomasyonu ,Üye takip sistemleri spor salonları, Havuz giriş kontrolü, Parmak İzi Yüz Tanıma gibi uygulamaları ürün tedariki ve proje çalışmalarını sunmaktayız. Atakale olarak bir çok kurumda Güvenlik geçiş sistemlerimiz üniversite, holding, plaza girişlerinde kullanılmaktadır. Personel devam takip sistemi puantaj hesabı gerektiren tüm işletmelere yönelik bir çözümler sunmaktayız. Üniversitelere yönelik kampus kart çözümlerinde hem güvenlik giriş hem de ödemeli sistemler projelerimiz ve yazılımlarımız entegre olarak kullanılmaktadır.

Smiley face Görüntülü, Görüntüsüz Diafon sistemlerini, apartman, sitele villa ve ofislere proje ugulamaları komple zayıf akım proje çözümü tecrübemizin bir parçasıdır. Commax, Audio, Netelsan,Multitek, Na-de gibi türkiyede yaygın kullanılan ürünlerin toptan tedariki, montajı ve servisini vermekteyiz. Taahhüt projelerine , Site Yöneticilerine Kurumsal projelere, keşif ve Demo çalışmalarımız için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Güvenlik, bir bütündür, her bir parçasının entegrasyonu, tüm sistemlere hakim , tecrübeli firmalara emanet edilebilir.

Smiley face Fiber Optik Kablolama, Data, CCTV, Alarm , Network altyapıların bir parçsıdır. Bu yüzden Atakale , Fiber Optik Kablolama, Sonlandırma, Testleri konusunda proje ihtiyaçlarına göre ,bünyesindeki teknik kadro ile hizmet vermektedir. Özellikle Fiber Video Konverter/Dönüştürücü konusunda ekonomik ve HD kalite görüntü aktarımı ürünlerin ithalatını ve tedarikin yapmaktadır. Fusion Teknolojisiyle sonlandırm ekipmanlarını yıllardır projelerinde kullanmaktadır. Veriyi daha hızlı aktarmanıza imkan veren fiber optik teknolojisini projelerimize uygulayarak, altyapı çalışmalarınızı yürütüyoruz.

Continue
Manufacturers
Credit Cards
We Accept:
Visa
MasterCard
QR Code Link
Counter
You have visited times before.
Total number of unique visits since start Oct. 2005
Follow Us
Facebook Twitter Wordpress
         Smiley face

There are currently no product reviews
0 items
Featured Video
Loading the player ...
Atakale