Atakale ye Hoş Geldiniz . Toptan Fiyatlar İçin Arayınız 312 4252200
  Cart Contents    Checkout    My Account    

 Top » Catalog » Atakale&Şirketler Grubu

Atakale & Şirketler Grubu

Put here your Shipping & Returns information.
Smiley face 1997 Yılında Ankara da , 3 Genç Elektrik-Elektornik Mühendisinin ortak girişimiyle kuruldu. Kuruluşunda Endüstriyel Otomasyon, SCADA ve Yazılım konusunda faaliyetler de bulundu, Kuruluşunun ilk yılında Afyon Jeotermal Enerji Santralinin tüm otomasyonunu , Ankara Büyükşehir Belediyesi Şirketi olan Bugsaş ile birlikte yapmıştır.
Yavaş ve emin adımlarla büyümeyi prensip edinen firmamız, Her zaman insana , eğitime , Uzmanlığa yatırım yapmıştır. 1998 yılındaki Doğal Gaz Reglaj istasyonları otomasyon ve Scada projesinde , iletişim alt yapısını kendisi üretmiş ve uygulamıştır.

Smiley face Atakale , Web tabanlı güvenlik sistemleri, Döküman yönetim yazılımları, ve endüstriyel PLC , RTU uygulamaları alanında başarılı çalışmalar yapmıştır
Genç ve dinamik teknik kadroyla PTT ye Yurt Genelinde , kullanılan sistemler geliştirmiştir. Yrürüttüğü Projelere , Yüksek oranda ,Yerli Katma değer kazandırmak, düstrümuz olmuştur. Teknolojii yorumlamak, verimlilik, ekonomi, isabetli ürün seçimi, tecrübe ve araştırma gerektirir. 1997 yılından beri Firmamız işini iyi yapmaya odaklanmış, süreç takibini çağın gerekli kıldığı entrümanları kullanarak başarmıştır.

Smiley face Firmamız her zaman AR-GE ye önem vermiş, şirket içi eğitimlerinde örnek olmuştur. Uluslararası gelişmeleri ve en yeni ürünleri Ülkemizde uygulama konusunda hep ilklere imza atmıştır.
Proje bazında çalışmalarında kaliteli hizmet vizyonunu sabırla sürdürmüştür. Teknolojik yenilikleri projelerine adepte etme konusunda, tartışmasız Lider dirmalardan biriyiz.Doğru ürün, doğru zaman ve doğru hizmeti sizlere taşıma hedefinden ayrılmamıştır.

Smiley face Şirketin profesyonel kadrosu çok uzun yıllardır Teknoloji sektörünün duayenlerindendir.Çalıştığı firmalarda proje liderliği yapmış uzman kadro,yurt içinde ve yurt dışında onlarca Türkiyenin gururu projelere imza atmıştır. Donanım konusunda sektörün önde gelen ithalatçı firmaları ile çözüm ortaklıkları kurarak hem bu firmalarla müşterilerine anahtar teslim projeler sunmuş, hem de müşterilerine en iyi ve en hızlı hizmeti vermeyi amaçlamıştır.

Smiley face 1997-2002 yılları arasında oluşan piyasa talepleri doğrultusunda kullandığı son teknolojiler ve kalite hizmetleri ile tanınırlığını arttırmıştır. 2002-2012 yılları arasında müteahhit ve alt yüklenici kimliği altında taahhüt işleri içinde yer almıştır. Bu süreç içinde kendisini sürekli olarak geliştirmiş ve genişleyen iş kapasitesi ile birlikte sektörde yerini almıştır. Atakale pazarda, işinin uzmanı , güvenilir ,teknolojisini geliştiren ve uygulayan müteahhit olarak , ülkemiz için gurur kaynağı projelere imza atmıştır.

Smiley face Atakale , sadece lokal bulunduğu ilde değil, Tüm Türkiyede faalliyette bulundu. Edirneden Hakkariye kadar tüm yurtta , il ve ilçelerde yüzlerce projeyi tamamlamıştır. Ulusal çapta PTT Posta Kutuları, Orman genel Müdürlüğünün YAngın Kuleleri projeleri hız ve başarı açısından gururumuzdur. Ülkemizde hiçbir yerleşim yeri olmayan, kimi zaman en sarp dağların üstünde radyolink sistemleri kurduk, kimi zaman yeraltında , görüntüleme sistemleri uyguladık.

Smiley face Atakale, Yurt dışında da proje ve ürün satış faaliyetlerini sürdürmektedir. Irak, Gürcistan , Azarbaycan, Ürdün gibi Ortadoğu ülklerine Güvenlik Sistemleri, Otomasyon, Güneş Enerjisi ürünleri ithalatını yapmaktadır. Avrupa , Uzak Doğu, Amerikadan, dünyanın önde gelen üretici ve ürün sağlayıcıları ile partner ve iş ortaklığı çalışmalarınıda yapmaktadır. Vizyonumuz Türkiye ve çevresindeki ülkelerde, dünya standartlarında ev geliştirme perakendeciliği yapan lider kuruluş olmak.

Smiley face Bizim gözümüzde, her üyemiz ayrı bir öneme sahiptir. Sizleri mutlu etmeyi, teknoloji ortağınız olmayı varlık sebebimiz olarak görüyoruz. Herhangi bir nedenden dolayı alışverişinizden memnun kalmadığınız takdirde, satın aldığınız ürünü, 14 gün boyunca hiçbir ücret ödemeden iade etmenize sağlıyoruz. Satın alma ve iade süreçlerinde, SMS ve e-posta yoluyla sizleri bilgilendiriyoruz.
7/24 müşteri hizmetleri uygulamasıyla da keyifli ve kolay alışverişin kapılarını aralıyoruz.

Smiley face Atakale, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. , online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yüksek güvenlik yöntemi olan yeşil bar sertifikasını Türkiye’de ilk alan sitelerden biri olduğu gibi, aynı güvenlik sistemine sahip Facebook e-mağazası ile üyelerine Facebook’tan çıkmadan alışveriş kolaylığı sağlamaktadır.

Smiley face Ürün pörtföyümüzün orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında , özel geliştirilmiş kalite testi ile, depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir. Kaliteden ödün vermeden, müşteri ihtiyaçlarını gözeterek, yasal düzenlemelere ve etik değerlere bağlı kalarak; rekabet, verimlilik ve karlılık esaslarını gözeten ürünler vermek şirketimizin kalite politikasını oluşturur.

Smiley face Atakale den, sipariş verdiğiniz andan itibaren ürünü teslim alıncaya kadar geçen süre içerisinde, siparişinizin durumu, kargo bilgileri v.b. işlemler hakkında e-posta adresinize bilgilendirme mesajları iletilir. Gönderilen ürünler e-postasında, gönderinin yapıldığı kargo , kargo firmasının web sitesi ve takip bilgileri size bildirilir.

Smiley face Çalışmalarımız, yenilikçi ürünlerin yanı sıra, hukuğa ve ahlaki değerlere kendini adamış olan kurumsal kültürümüzü sürdürme ilkesine dayanır. Atakale Dürüst ,hatasını müşteriyle paylaşan,taahhüdünün arkasındadır. Atakale Yalnızca faaliyet gösterdiğimiz pazarlarda uygulanan yasal düzenlemelerle uyan değil, aynı zamanda aynı zamanda, çalışanlarımız arasında "doğru tutum izleme" kültürünü teşvik etme prensibini kuruluşundan bu yana muhafaza etmiştir.

Continue
Manufacturers
Credit Cards
We Accept:
Visa
MasterCard
QR Code Link
Counter
You have visited times before.
Total number of unique visits since start Oct. 2005
Follow Us
Facebook Twitter Wordpress
         Smiley face

There are currently no product reviews
0 items
Featured Video
Loading the player ...
Atakale