Atakale ye Hoş Geldiniz . Toptan Fiyatlar İçin Arayınız 312 4252200
  Eklediklerim    Ödeme    Hesabım    

 Yukarı » Katalog

Atakale Güvenlik Sistemleri Sipariş Şartları

Son Güncelleme tarihi 01/09/2017

Atakale Güvenlik Sistemleri Sitesine Hoş Geldiniz.

Kredi Kartıyla Alışveriş Güvenlimidir -Tıklayınız
Atakale, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır.
Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar bulunur.
Bu anahtar, tarayıcınız aracılığıyla gönderdiğiniz bilgilerin üçüncü şahıslara karşı korunacağının güvencesidir. Ayrıca Atakale den yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. EV SSL Güvenlik Sertifikası, McAfee Secure/PCI Compliance ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.
3D Secure Nedir-Tıklayınız
3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir.
İnternetten yapılan alışverişlerde, şifre ile kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.
Havale/EFt ile Ödeme Yapabilirmiyim-Tıklayınız
• Ödeme ekranında kredi kartı seçeneğinin yanındaki “Havale/EFT” butonuna tıklayın ve açılan ekranda size sunulan bankalardan birini seçip hesap numarasını bir yere not edin.
• Banka havale bilgilerini doldurduktan sonra “Devam Et” butonuyla sipariş onay ekranına geçin.
• Sipariş onay ekranında ödeyeceğiniz tutarı göreceksiniz. Bu tutarı bir yere not edip ürün bilgilerinizi kontrol edin.
• Ekranın en altındaki “Siparişi Onayla” butonuna sadece bir defa tıklayıp işlemi onaylayın.
• Açılan yeni sayfada size sistem tarafından bir sipariş numarası verilir. Bu numarayı bankaya havale/EFT yaparken dekontun açıklama kısmına yazmayı unutmayın.
• Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası ve Akbank ın internet şubesinden hesaplarımıza yapılan ödemeler (açıklama kısmına sipariş numarası yazılması halinde) 30 dakika içerisinde; Yapı Kredi ve TEB hesaplarımıza yapılan ödemeler ise havalenin geliş sırasına göre 2 iş günü içerisinde onaylanır. 8 haneli sipariş numaranızı ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına yazarak siparişlerinizin havale/EFT ödemelerinin daha hızlı işleme alınmasını sağlayabilirsiniz. Sipariş numarası yazılmamış ya da toplam sipariş tutarından daha fazla yapılmış ödemeler incelenir ve en geç ödeme yapılan günün ertesinde onaylanır.
• Havale işleminizi ATM lerden de yapabilirsiniz ancak ATM aracılığıyla yapılan ödemelerde sipariş numarası, isim vb. açıklamalar yazılamadığı için sipariş onayında sorun yaşanır. Bu tip sorunların yaşanmaması ve siparişinizin kısa sürede onaylanması için ödeme bilgilerinizi bize e-posta ile göndermenizi öneririz.
• Banka hesap numaralarımıza yapılan EFT işlemleri, bankaya ve ödeme yapılan saate göre değişkenlik gösterebilir. Öğleden sonra yapılan EFT ler bir sonraki gün işleme alınır.
• Havale/EFT işleminiz onaylandığında size e-posta ile bildirilir. Bu mesajı aldığınızda siparişiniz hazırlanma aşamasına geçmiş demektir. Ana sayfanın sağ üst köşesindeki “Sipariş Takibi” sekmesinden verdiğiniz siparişinizle ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.
Çek ile ödeme
Firmamız , çeki aşağıdaki kriterleri sağlamak kaydıyla bir ödeme biçimi olarak kabul etmektedir.
Çek , Tüccar çeki olmalı
Çek findeks sorgulamasında muteber bir referansa sahip olmalıdır.
Çekin cirontaları ile ilgili şaibe olmamalıdır
Çeki keşide eden, ve çek üzerindeki tüm muattabların daha önce ticari olarak menfi bir kaydı olmamalıdır
Çekin bankadan ve Firmamızın uygun göreceği yerlerden sorgulanması ve araştırılmasının yapılması gerekmektedir.
Çek ile ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz aşağıdaki belgeleri göndermelidir.
Çekin taranmış hali
Çeki yazan firmanın imza sürküleri
Çekin sahibinn imza sürküleri
Nüfus cüzdan fotokopisi
satis@atakale.com mail adresine gönderebilirisniz.
Türkiyenin Her Bölgesine Kargo Teslimi Yapılıyormu
Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları, bazı bölgelere ürün teslimatını yapmamakta, haftada bir gün teslimat yapmakta veya en yakın şube teslimini sağlamaktadır.
Kargo seçimini yapan müşterilerimizin bulunduğu bölgede kargo ile ilgili sorun yaşamaması için, kargo firmasını dikkatli seçmelerini, şüpheleri varsa , bizi aramalarını önemle rica ediyoruz. Kargodan kaynaklı gecikmelerinb önlenmesi konusunda firmamız her türlü kolaylığı müşterilerine ulaştırmak içn hazırdır.
24 saaten daha kısa sürede teslimat için veya Ankara, İstanbul , İzmir gibi illerimizde depodan teslimat seçenekleri için bizi arayabilirisniz 312 425 2200
Siparişten Sonra Kargo Firmasını Değiştirebilirmiyim
Siparişten sonra kargo firmasını değiştirmek isterseniz, firmalar arası oluşacak fiyat farkını ödemeniz gerekebilir. Bu hususta tüm taleplerinizi hızlıca tarafımıza mail, telefon ile bildirmeniz gerekmektedir.
Kargo Takip Numarası
Siparişiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra kargo takip bilgileriniz size SMS ve e-posta aracılığıyla iletilir.
Bu bilgilendirme size ulaşmadıysa Atakale ye girişi yaptıktan sonra sırasıyla "Hesabım - Siparişlerim - Sipariş Takibi" adımlarını izleyerek kargo takip bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
Siparişiniz "Kargoya verildi" statüsünde görünmesine rağmen kargo bilgilerine ulaşamıyorsanız bize Telefon, mail veya Sayfamızdaki , Canlı Yardım uygulaması aracılığıyla online olarak veya 312 425 2200 0 numaralı müşteri hizmetlerimizden bize ulaşabilirsiniz.
Ayrı Siparişleriniz Tek Kargoyla, Paketle Gönderilirmi?
Siparişleriniz , aynı gün olmak kaydıyla , tamamı tek kargoyla gönderilir. Firmamızın Ankara, istanbul ve İzmirde bulunan ayrı depolardan, kargolar farklı paketlerde gelebiir. Bu durum size mail, sms veya telefonla müşteri temsilcisi tarafından bilidirilir.
Bu uygulama size seçtiğiniz tüm ürünlerin en kısa sürede ulaşmasını sağlamak aacıyladır.
Hangi Kargo Firmalarıyla Çalışıyoruz
Firmamız tüm kargo firmalarıyla çalışmaktadır. Adresimizde, İlimizde faaliyet göstermeyen veya adresinize teslimat yapmayan kargo firmalarıyla ürün gönderimimiz bulunmamaktadır.
KKTC ve yurt dışı gönderileriniz , PTT FEDEX, DHL firmalarıyla gönderilmektedir.
Ürünlerde Kargodan Kaynaklı Hasar Olursa
Ürünleri teslim alırken, hasarlı olduğuu görürseniz. Kutunun yırtıldığını, ezildiğini veya ıslandığını , kargo firmasına belirterek, teslim almayınız. Firmamızı arayarak, teslimat ile ilgili yardım isteyiniz. Firmaızı aramadan aldığınız tüm ürünlerdeki kargo hasarı sizin sorumluluğunuz altındadır.
Siparişim Ne Zaman Teslim Edilir
Siparişiniz onaylandıktan sonra ürününüzün hazırlanması ve faturalama işlemlerinin yapılmasının ardından siparişiniz kargo firmasına teslim edilir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra ürünlerinizin teslimat süresi, teslimatın yapılacağı adrese ve kargo firmasının teslimat hızına göre değişkenlik gösterebilir. Detaylı bilgiyi ilgili kargo firmasından alabilirsiniz.
Siparişinizin teslimatını yapacak kargo firmasının bilgisine sırasıyla "Hesabım - Siparişlerim - Sipariş Detayı" sayfasından ulaşabilirsiniz.
Teslimat Adresinizi Değiştirebilirmisiniz
Satıcısı Atakale olan ürünlerde;
Siparişiniz "Siparişiniz alındı" durumundayken, üyeliğinizle giriş yaptıktan sonra sağ üst bölümde bulunan "Hesabım" menüsü içinden adres değişikliği yapabilirsiniz. Satıcısı Atakale dışında satıcı firmalar olan ürünlerde;
Siparişinizi oluşturduktan hemen sonra adres bilgileriniz satıcı firmaya ve kargoya iletildiğinden, adres bilgilerinde değişiklik yapılamamaktadır. Siparişinizdeki ürünlerinizin tamamı "Hesabım - Siparişlerim" menüsünde "Siparişiniz Alındı" statüsünde görünüyorsa siparişinizi iptal edebilir, doğru adres ile yeni sipariş oluşturabilirsiniz.

Devam Et
Markalar
Credit Cards
We Accept:
Visa
MasterCard
QR Kod Link
Ziyaretçi Sayısı
Bu Sayfayı defa ziyaret ettiniz.
Bu Sayfanın Toplam ziyaretçi Sayısı -2016
Takip Et
Facebook Twitter Wordpress
         Smiley face

Bu ürünle ilgili yorum bulunmamaktadır
Tanıtım Videosu
Loading the player ...
Atakale